| anonim_4396 a întrebat:

Deci sa va zic povestioara mea..anul trecut eram cu o fata la strand si acolo ne-am intalnit cu un coleg de clasa..acel coleg a venit cu varul lui, dupa vreo 2 ore varul colegului meu spune ca vrea sa fie cu mine..eu nu am zis nimic.el a facut rost de id meu si tot ma intreba ..eu nu prea vroiam ..si al un moment dat el s-a combinat cu o fata si dupa 2 zile a zis ca tot pe mine ma vrea.mi-a facut complimente,mi-a zis ca ma ajuta la teme.a zis ca orice numai a fie cu mine.
si dupa am lasat-o balta.el acum invata la scoala la mine si cand ies dupa ore se tot uita dupa mine, m-a si salutat intr-o zi..eu ce sa mai cred?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un baiat te-a salutat. Intamplator sau nu, el poate te si place. De ce trebuie sa complici lucrurile cu tot felul de scenarii?

| cosminjuve a răspuns:

Eu cred ca ar trebui mai inti sa implinesti 13 ani si dupa sa vorbesti despre baieti laughing

| anonim_4396 explică (pentru cosminjuve):

Am mai mult de atat.big grin

| cosminjuve a răspuns (pentru anonim_4396):

13 si 2 luni?

| CristalMine a răspuns:

Sfatul meu este ca daca il placi stai cu el, daca nu gata si asta e. Oricum, decizia o iei tu!winking

| ĐϋffγtAh a răspuns:

Poate te place. poate nu tu spune-i ce simti dar nu pe direct ex: nu-mi place de tine esti bana; nu stiu ce; nu.
spune-i intr-un mod cat mai placut ca vreti sa fiti doar amici. sau daca iti place stai cu el cum a spus si"Ochiifrumosi" decizia e doar a tawinking