| anonimanonima a întrebat:

Deci stateam de vorba cu tata si i-am zis ca as vrea sa iau lectii de chitara! El a zis: Da? Vrei? Vrei sa ma interesez undeva? Eu: Da! (Si el chiar era de acord). Si el a zis ca o sa se intereseze. Eu vreau sa cant si la voce si la chitara. Ce ziceti sa-mi indeplinesc visul? Eu as vrea sa cant asa, si sa creez albume, melodi. Ce parere aveti? funda! scuze categ

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ori ai scris asta ca să te lauzi, ori nu știu.
Da, normal că merită. Dar unde e întrebarea ta?
În chestiile astea nu e vorba de părerea noastră. E vorba de ceea ce îți dorești tu. Mult succes.
Baftă

| s3xy0girl20 a răspuns:

E o idee ft buna, urmeaza-ti visul! vb cu ai tai despre asta si te vor ajuta

| Danny a răspuns:

Eu zic ca este OK! Insa pentru orice eventualitate, trebuie sa ai un plan de rezerva. Intre cursurile de chitara si daca in viitor vei vrea sa compui un album va trebui sa iti imparti timpul intre liceu/facultate si casa de muzica.
Va fi putin greu, insa va trebui sa muncesti pentru ceea ce-ti doresti happy

| anonimanonima explică:

Daca nu ma laud la prieteni. dar dc m-as lauda la pers pe care nici macar nu le cunosc!tongue