| KemySweetKid2o11 a întrebat:

Deci sunt impreuna cu o fata de ceva timp. O cheama Claudia pe mine laur dar amici imi spun KemywinkingAcum o zi a fost primul nostrul sarut.Azi nu prea ma baga inseama ca un iubit doar ca amic ia ma place ft mult si eu la fel dar parca nu avem "scanteie" sa raman in preuna cu ia si sa astept ca relatia sa evolueze (am 12 ani deci nu va ganditi la prosti) sau sa ma despart de ea mereu cand ma gandesc ca am putea sa ne despartim imi curge o lacrima si cand o vad imi vine sa lesin ce-ar trebui sa fac Funda...

6 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Eu zic ca asta e o iubire infantila... o sa mai ai in viata ta multe fete pe care o sa le iubesti happy dar totusi eu zic sa vorbesti cu ea si sa vezi ce vrea de la tine

| Christtine a răspuns:

Asteapta sa cresti mamihappy Esti cam mititel ca sa ai o iubitahappy Nu sunteti la varsta de iubit, sunteti copiihappy Lasa indragosteala si joaca`te cat mai ai timp ca dupa aia o s te plictisesti de fetehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti la inceput, nu va cunoasteti prea bine decat ca amici. Vorbeste cu ea si vezi ce vrea de la relatie, ascult'o fara sa intervii, dupa spune-i tu ce iti doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si uite ce " mititel " e si v-a dat replicile la toti laughing.

| ZeroCool_9224 a răspuns:

Decat sa stai cu dragostea, du-te si invata limba romana. du-te si mai citeste o carte. Intr-un cuvant: e vai de viata ta la ce cultura ai

| KemySweetKid2o11 explică:

Ce copii doamne daca ma credeti mic ma doare undeva deci eium si ducetziva si visatzi app mersi "AtatDeSimpla" ZeroColl taci mah ca n-am chef sa invat limba romana de la tine ma copil de clasa primara si Christtine am un cuvant pentru tine :eium citeste invers...