| anonim_4396 a întrebat:

Deci sunt intr-o situatie complicata e vorba de fata care o iubesc si de alta fata care s-a indragostit de mine,dar eu doar o plac pe acea fata,ea mi-a spus sa-i dau o sansa,sa ii dau?,avand in vedere ca fata pe care o iubesc mi-a spus ca mai bine stau cu cealalta ca ea nu este pregatita, si ma mai gandesc ca acea fata nu are cici o vina,

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Fa ceea ce simti, tu esti cel care trebuie sa decidalove struck! Parerea mea insa este sa ii spui fetei pe care o iubesti ca nu poti sa stai cu o alta fata pentru ca tu pe ea o placi si o vei asteptawinking
Cat despre cealalta fata care ti-a zis sa-i dai o sansa ii poti spune ca nu vrei sa te joci cu sentimentele ei, vrei sa ramaneti doar prieteni si poate te vei razgandi dar momentan nu vrei o relatie cu ea.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este poate un test. Accepta, dar nu te lasa in voia valurilor, controleaza situatia. Atata timp cat nu simti nimic pentru fata aceea (cand zic nimic nu ma refer la vreun impuls sexual), nu lasa lucrurile sa o ia in directia aceea.
Daca viata iti ofera lamai, fa limonada, ramane de vazut daca o sa-ti placa limonada asta.

| Chriistos a răspuns:

Stai cu fata pe care o iubesti. Daca ea ti-a spus ca nu e pregatita si chestii din astea, a facut-o pentru ca te iubeste.

| alysha a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa astepti un timp.Sa vezi care si ce atitudine are fata de tine.O sa vezi si singur care dintre ele te merita. Timpul le pune pe toate la locul lor..nu lua decizii pripite.

| CeausuAlin1994 a răspuns:

Dai o sansa frate incercarea moarte n-are