| popmirgea1999 a întrebat:

Deci uitati care e problema: cand eram mic am crescut la bunici cu inca o fata (si ea a crescut la bunicii ei)si acum am facebookul ei si ea nici nu cred ca isi mai aminteste de mine(am crescut la bunici acum multi ani si acum am 15 ani)si as vrea sa intru in discutie cu ea dar mi-e rusine, sa o intreb macar daca mai ma stie(si nici nu cred ca isi mai amintest de mine). In fine. cine imi da cel mai bun raspuns dau funda

3 răspunsuri:
| DianaPrepelita a răspuns:

Sfatul meu este sa-i zici ca iti aduci aminte cu placere de timpul petrecut impreuna la bunici si ca te bucuri ca ai regasit-o, dar te-ai bucura mai tare daca si ea si-ar aduce aminte de tine. Sigur isi va aduce aminte de tine, pentru ca vechii prieteni nu se uita. Bafta!

| MarYan00 a răspuns:

Wtf

ce mare chestie omule sa-i zici buna ce mai faci? ...stii am crescut acum 10 ani p la bunici... vroiam sa stiu cum o mai duci. etc

chestia e ca ti-e frica sa zici ceva nu neaparat rusine

I don't want to see

| XxXPiSyXxX a răspuns:

Pai da nu stiu ce sa zic...
prinde curaj si spune-i ce mai face si din astea dupa ce isi mai da si ea drumu intreab-o daca te mai tine minte daca zice de unde spune-i si daca tot nusi aminteste asta e... dar cel mai important este sa nu-ti fie rusine. funda