| alinagyo a întrebat:

Deci uitati povestea mea...m-am indragostit de un coleg si el nu stie,faza e ca vreau sa-mi treaca dar cum sa fac lucru asta cand mereu dau peste numele lui de familie,si mereu ma uit la ore fixe,si ma uit la ceas de vreo trei ori pe zi,deci nu pot spune ca e pentru ca stau numai cu ochii pe ceas,da stiu sunt coincidente dar pe mine nu ma ajuta deloc sa-l uit, voi ce ziceti sa fac?

3 răspunsuri:
| Madut a răspuns:

Sa nu te mai gandesti la el? Ocupa-ti timpu cu altceva sau gandeste-te la altcineva. happy Nu mai visa la el, la o relatie cu el..chestii de genu... Pur si simplu daca nu te mai gandesti la el o sa-ti treaca. Bafta!

| cocacola007 a răspuns:

Faza cu nu te gandi la eloh go on nu o poti aplicalaughing. Incearca sa ii dai de inteles ca esti indragostita de el sau sa ii spui direct.Iar daca vrei sa il uiti(parerea mea) este sa incerci sa il urasti iar asa il vei uita..Succes:*

| Alexa_Alexya_1997 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ca iti place mult de el sa vezi ce zice happy sau mai poti sa pui prietena sa-l intrebe ce parere are despre tine... happy ori ii mai poti trimite mesaje pe facebook cu subinteles happy gen "esti foarte dragut, prietena ta are noroc ca te are " si daca nu are prietena restul vine de la sine happy (funda?)