| AntoniaCnm a întrebat:

Draga comunitate TPUhappy am si eu o problema (daca o pot numi asa) Am cunoscut un baiat pe facebook la o prietena. ea vorbea cu el inainte sa il cunosc eu... ei nu se cunosteau in realitate doar vorbeau pe mess prin mesaje etc. el ii cerea nr meu de telefon ei de mai multe ori ea nu vroia sa il de-a pana cand am vorbit cu el pe chat pe facebook si ne-am cunoscut mai bine, am iesit ne-am plimbat m-a dus pana acasa. am ras cu el.ne trimiteam mesaje, a doua zi ea(prietena) ne-a chemat pe amandoi dupa ea la scoala. ok am mers inaintea ei totul a fost ok. eu eram singura care radeam glumeam ii faceam si pe ei sa rada. am fost am baut suc impreuna el tot se uita la mine si eu la el. m-a luat in brate etc.impreuna am conduso pe colega mea pana acasa. el intruna se uita la mine si zambea. dar eu nu stiam ca ei doi vb prin mesaje. el se dadea la ea in timp ce vb cu mine. dar fapta e ca si ea se dadea la el. azi m-am intalnit cu colega si mi-a dat sa vad mesajele de la el.si el o intreba daca nu vrea sa iasa cu el sa se cunoasca mai bine ca nah cu mine a vorbit la vrejeala si chestii din astea. Eu acum ma simt ca o idioata. nu stiu ce sa fac eu chiar credeam ca ma placea. un sfat va rog.

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

De acord cu Aidutz:X 100%

| Aidutz a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea, nu te place.Cred ca s-a folosit de tine sa o vada pe ea.E genu de persona sa faca toate fetele sa moara dupa el si apoi sa aleaga din toate una si celelalte sa sufere.Iti spun sa nu mai vorbesti cu el, nu il mai baga in seama si atunci o sa fie totul foarte bine!

| AntoniaCnm explică (pentru Aidutz):

Da eu nu mai vb cu el...laughing in plus el i-a zis colegei mele ca nu mai vrea sa vb cu mine si de asta mie ciuda ca ea se dadea la el si el ii raspundea...

| Aidutz a răspuns (pentru AntoniaCnm):

Ok atunci... poti sa o intrebi pe prietena ta daca il place de mai de mult, si de ce te-a lasat sa il placi daca ea stie ca el si cu prietena ta se plac reciproc.