| Vreoproblema a întrebat:

Deci,un baiat s-a despartit de mine..in primele zile in care eram
Impreuna,cica pentru ca nu am vrut sa-l sarut, chiar daca i-am explicat ca nu am vrut doar pentru ca erau unii de fata.Si el a zis ca nu mai vrea sa fie cu mine,frate eu chiar nu il inteleg, adica doar de la asta sa te desparti de o persoana? Credeti ca ar mai exista o sansa? Inca mai vorbeste cu mine si zice ca era suparat atunci cand i-am spus de ce.dar totusi?

4 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

S-a speriat de tine nebunoooouuu care esti nebunaalaughing a vazut ca vrei sa faci sex pana la moarte in loc de teme la mate laughing
Acum sa revenim la oile noastre, ba nu! la berbecul tau, sunt sigur ca ala a pus pariu cu altii de teapa lui, niste freaca menta aiurea, ca ai sa-l saruti, din cauza aia s-a imprietenit cu tinewinking trebuie sa conversam mai mult pe tema asta, cum iti alegi prietenii?

| schmoll a răspuns:

Ceau,probabil iai creat un sentiment de regres a stimei de sine,adica nu ai vrut sa l saruti deoarece era lume,el crezand ca ti rusine cu el, i va trecehappydaca tine la tine sigur te va ierta, si noi avem sentimentehappy, daca se supara de tot nu mai vorbea deloc cu tine, ceau,happyo seara faina

| lizucalisuca a răspuns:

Cel mai probabil pentru ca i-ai ranit orgoliul si nu s-a putut da mare fata de ceilalti baieti ca e cu tine!winking

| xBlindBeauty a răspuns:

A fost un pretext, sau poate chiar s-a suparat mai sunt si incuiati din astia. Daca relatia a durat putin nu continua daca vezi ca n-ai cu cine happy