| Anonymul257 a întrebat:

Deci,un baiat s-a despartit de mine..in primele zile in care eram
Impreuna,cica pentru ca nu am vrut sa-l sarut, chiar daca i-am explicat ca nu am vrut doar pentru ca erau unii de fata.Si el a zis ca nu mai vrea sa fie cu mine,frate eu chiar nu il inteleg, adica doar de la asta sa te desparti de o persoana? Credeti ca ar mai exista o sansa?

5 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Pai daca nu il saruti sau nu vrei sa il saruti poate insinuia ca nu esti cu el, ca nu iti place de el! Ce are ca erau unii de fata?

| Radu284 a răspuns:

Bineinteles ca exista sanse, intrebare este daca ai vrea sa fi cu el in conditiile in care se comporta asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia să conveniţi şi voi încă de la început cum e cu manifestările în public.

| MiruD a răspuns:

El nu stia cum sa faca sa scape de tine, si a crezut ca asta e un motiv. Asa ca lasa-l, nu e de tine. happy

| Biancaalone a răspuns:

Pai sincer acum, el e de vina! Daca tinea la tine cu adevarat iti spunea 'Bine iubita! Trecem de ei ok?' dar nu.el trebuia sa se desparta de tine! e clar ca e ceva la mijloc! Lasa-l in pace si daca te iubeste cu adevarat va veni el la tine! Adevarul e dureros dar cate o data e si sanatos!