| anonim_4396 a întrebat:

Deci va rog sa nu radeti, am o problema foarte grava. Mi-am cumparat de curand niste chilotii tanga foarte subtiri, pe care am inceput sa ii port de azi deoarece a fost foarte cald in buc. M-am asezat la masa cu picioarele oarecum unul peste altul, dar un picior pe scaun si altul pe jos, si apoi m-am dus la toaleta.cand mi-am dat tanga jos am simtit o durere foarte mare.Este posibil sa ma fi dezvirginat chilotii tanga? Am 16 ani si mama voia intr-un timp sa ma duca la control. Ce sa fac dacaa asta s-a intamplat? Credeti ca este posibil?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Nu nu are cum... durerea este din cauza faptului ca erau foarte stramti, si acea zona este foarte sensibila. ce te asteptai. poarta si tu lenjerie mai largutza:*ai grija de tine

| Pedala a răspuns:

Daca te-ai *** in ei da!

| Pedala a răspuns:

Daca te-ai *** in ei, da!

| mihaela_7412 a răspuns:

Nu ai dc sau cum stai linistita

| MonicutZZa a răspuns:

Scumpo, uite, pentru a fi dezvirginata, trebuie sa ti se rupa himenul, iar chilotii nu sunt atat de destepti sa faca asa ceva. Te-a duru pentru ca nu esti obisnuita cu ei.

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Este imposibil!

| roxy_2350 a răspuns:

Nu este cazul. Este nevoie de contact ca sa te dezvirginezi. Pentru a vedea ce iti provoaca durere poti sa consulti un medic ginecolog care iti va prescrie pastile corespunzatoare problemei pe care o ai.

| CosteaVlad a răspuns:

Depinde şi ce aveau înăuntru acei chiloţi tanga.http://www.youtube.com/watch?v=atVAGfxTVO4
Acuma n-aş vrea să fac teoria dezvirginării cu OB-ul sau cu "umbrela", dar no... =))

| andreeada a răspuns:

Daca ceva te durea ceva era prostia ta si sincer nu stiu cum ai supravietuit!

| superwoman a răspuns:

Sfatul meu e sa mergi fuguta la farmacie si sa. ti cumperi un test de sarcina este foarte posibil sa fi ramas insarcinata :-s
Doamne laughing) mi.ai inveselit ziua laughing)

| curios_3782 a răspuns:

Cum zice "ForsakenAngel" esti proasta rau pentru varsta ta straight face cum p*m sa te dezvirgineze chilotii? vai de piz*a ta oh go on

| Diiux a răspuns:

Nu in nici un caz

| Claudia_4326 a răspuns:

M-ai facut sa rad.
Deci nu ai patit nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chilotii nu dezvirgineaza iubito.citeste pe net cum e cu dezvirginatul.trebuie sa ai un contact sexual sa te dezvirginezi, sau sa iti introduci ceva, dar se mai poate intampla si la sport dar foarte rar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pune pe cineva sa te traga de chiloti si sa te agate cu ei de un cuier