| Ilincaalexia7 a întrebat:

Deci vorbesc cu un băiat și el mi-a zis să îi zic draga după un timp și când l-am întrebat dacă este interesat de mine ca prietenă sau ca ceva mai mult a zis că nu știe, dar apoi mi-a zis sa-mi aleg un alint cu care sa-mi zică, tot în aceeași zi și așa mi-a zis de atunci. El a zis că este și foarte indecis dar îmi zice când merge afara, când ajunge acasă și fără să le întreb eu, chiar mi-a zis de cateva ori că mă pupa și când i-am zis că și eu mă pup s-a supărat și apoi i-am zis că-l pup și eu apoi a zis că nu-i din inima și i-am zis că-i trimit emoticon de acum. El a zis că-l vrea pe cel cu inima.
Voi ce credeți? El este interesat de mine sau nu?

4 răspunsuri:
| 4evergentleman a răspuns:

Te pup eu vrei?

| Utilizatoare123 a răspuns:

Se joaca cu tine, nu te ia in serios. Daca te placea cu adevarat, era catelusul tau pana acum. happy Iti propun sa te indrepti catre alt baiat.

| AnonimDedicat a răspuns:

Are mentalitate de copil

| IoanaCornea a răspuns:

Da da ii rusine