| SweetAngelCry a întrebat:

Deeci...Plac un baiat foarte mult, ma inteleg bine cu el, o cunosc pe fosta lui prietena iar ea mi-a spus ca el s-ar putea sa ma placa.Cand ne jukam, el sta mereu langa mine, incearca sa se apropie, sa ma atinga, si am aflat de la o fata ca el chiar ma iubeste.Partea najpa e ca eu sunt am timida, asa ca nu am curajul de a-l intreba daca ma place intr-adevar si nu stiu cum sa-l determin pe el sa aca primul pas. Voi ce credeti?

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Spune-i ca il placi. daca esti timida suna-l, spune-i pe mess sau printr-un prieten/a.succes! :*

| crysty08 a răspuns:

Fi uh insuti
si fi foatre feminina si vorbeste cu el

| aangelia a răspuns:

Te iubeste. laughing)

| Helpmeeveryday a răspuns:

Cati ani airaised eyebrows

| BellaRagazza007 a răspuns:

Spune. i la o prietena de. a ta. sa. i zica ca. l placi foarte mult! cred ca kiestia asta poate sa. l determine sa faca primul pas! daca nu face primul pas... vai de capu lui... timid baiatu!

| xCaTax a răspuns:

Pai,. convinge-te ca, chiar te iubeste,. si daca e asa, pune pe altcineva sa ii zica ca si tu il placi,. dar acea persoana pe care o pui sa nu ii spuna ca ai spus tu. sa ii spuna ceva de genul " am auzit ca si ei il place de tine,. etc" Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am fost in starea in care esti u big grin si i-am spus direct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunteti meniti, ca sa spun asa, sa fiti impreuna, apropierea o sa sa petreaca mai devreme sau mai tarziu. Dar sfatul meu e sa faci tu primul pas pana nu e prea tarziu. Crede-ma, am trecut prin ceva de genul, si am avut noroc ca am prins curaj exact pe ultima suta de metri.