| Noname1465 a întrebat:

Desi incerc sa imi uit fostul prieten nu pot.Nu pot ma mai pot implica in nici o relatie desi incerc eu tot la el ma gandesc.De fiecare data cand ma suna ii las pe prietenii mei actuali si ma duc sa ma intalnesc cu el. Atunci cand ne intalnim ne sarutam facandu-ma sa ma simt bine. A fost prima mea dragoste si nu il pot uita. Ce pot face?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea, boala lunga, moarte sigura.Nu prelungi o situatie dureroasa pentru toata lumea.Nici tie nu-ti trece,si pe prietenii tai ii jignesti, si iti pierzi tot respectul pentru persoana ta.Ia-ti frumusel viata in dinti, fara el si demonstreaza-ti ca POTI.Tot la despartire completa veti ajunge, de ce vrei sa prelungesti chinul?

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi nu inteleg de ce te chinui tu atat! cum adica te saruta ca sa te simti mai bine? eu cred ca in felul asta mai mult te face sa suferi pentru ca iti faci mai multe iluzii, dat fiind ca el numai vrea sa fie cu tine. funda

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi si nici nu ai sa poti daca continui in halul asta! scuze ca spun dar cred ca iti bati joc de tine si stii de ce? pentru ca daca tu ai avea putin mai mult orgoliu si nu i-ai mai da atata nas si nu i-ai mai raspunde la tel iti spun eu ca l-ai uita.in viata asta trebuie sa iti mai ai si putina demnitate ca daca nu te calca lumea in picioare. fundita?

| pfff a răspuns:

Exact asa fac si eucryingcryingcrying

| alinac a răspuns:

Pai tocmai ca tu te duci cand el te suna indiferent ce faci sau cu cine esti asta inseamna ca face ce vrea din tine.pai cum adica nu mai ai nicio treaba cu el da cand te suna...ori pui punct ori nu stiu da asa nu faci nimic mai rau iti faci tu si el se pare ca0si cam bate joc de tine.

| Mada_7428 a răspuns:

Nu e bine deloc ce faci... Parerea mea este ca mai mult rau iti faci tie... iar el nu inteleg de ce te mai saruta? si nu mai spune ca nu te poti implica in nici o alta relatie. cu timpul vei trece peste :*
Sper ca ti-am fost de folos big hug