| anonimouse231532 a întrebat:

Despre ce subiecte poti vorbi cu o fata de care iti place?

Răspuns Câştigător
| Subsemnatul123 a răspuns:

Despre ea mai mult, sa vada ca-i dai atentie. Dar daca nu-i place nici ei de tine nu-i bate capul ca nu are rost. Asa vorbeam si eu acum cativa ani c-o fata din clasa de care imi placea, vorbeam mai mult despre ea si ea imi povestea destul de deschis cum ii place ei de alti baieti si ce vorbea cu ei. Nu cred ca vrei sa discuti asta c-o fata deci alege cu grija una careia sa-i placa si ei de tine.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Despre milioane de subiecte!
De la ce-i pe cer, pana la ce-i sub pamant!
Sa tot vorbesti ani in sir si tot poti gasi subiecte de discutat.
Incepe cu lectiile de la scoala, daca nu stii cu ce sa incepi, cu materiile favorite, cu filmele si mancarurile favorite, cu vacantele si locurile favorite, cu desertul cel mai bun, cu sportul cel mai frumos, cu comportamentul animalelor, al ramelor, al insectelor, al florilor samd.

| Plato a răspuns:

Cele pe care le aveti in comun.

| ady18 a răspuns:

Urmaresc