| AdelinaChp a întrebat:

Buna happy! deci si prin urmare am o problema thinking, avem in scoala la noi un baiat taree dragut pe care il placc toate fetele din scoala drooling. acest baiat de vreo 3/4 zile a inceput sa imi tot zambeasca si sa isi intrebe toti amicii ce stiu despre mine tongue, ba chiar l-am auzit spunandu-i uni amic " uite-oo eaa ee, viitoarea mea iubita big grin "... daca marr intreba sigurr as iesii cu el si am fii impreunawinking pentru ca imi place :X. Iar acum problema worried una dintre cele mai apropiate pritene ale mele e innebunita dupa el, il viseaza si noapte >:" tongue, ea mi-a zis ca daca chiar vreau s-o fac... insa mie jena stiind ca iei ii place tipul ashea mult sa fiu cu el si sa il sarut de fata cu ea d'oh. ce sa fac? thinking il vreau si pa el si nu vreau so ranesc nici pe ea tongue?!

fundis`aa celui mai bboon raspuns :* mersi anticipat :X

Răspuns Câştigător
| DenizaVonDe a răspuns:

Tu il doresi mai mult! nu te gandi mereu la altii pentru ca asa nu te vei mai gandi si la tine! daca iti este prietena buna va intelege!

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu cred ca o sa o ranesti. Ceea ce face ea nu este iubire ci obsesie, prin urmare ea s-a atasat de imaginea lui. Oricum daca el nu vrea sa fie cu ea, are tot dreptul sa fie cu alta. Evident ca o sa fie putin suparata la inceput, insa o sa-i treaca. happy

| Blumella a răspuns:

Ar trebui sa il chemi sa vb cu el despre treaba asta si el sa aleaga fata potrivita...adica tu!