| elevasexy a întrebat:

Din nou am o situatie foarte ciudata
În tabara de asta vara in care am fost s-au intamplat multe lucruri majoritatea fiind ciudate sau bizare.
Într-o zi nu am vrut sa merg la piscina(era inorat si batea vantul si trebuia sa mergem la piscina interioara ).
Stiam ca sunt sigura in camera, incui usa de la intrare si dupa ma pregatesc de o baie lungă. Ma plimbam prin camera in halatul desfacut, imi faceam ordine in camera, ascultam muzica. Diverse lucruri pe care le fac cand stiu ca sunt singura si nu sunt urmarita.
Dupa o baie lunga cu spuma ies din baie doar într-un prosop cu care nu eram aproape deloc acoperita. Cum ies eu aproape dezbracata din baie dau peste angryiubitul colegei mele de camera ).
Eu incerc repede sa ma acopar si ii spun ca ea el la piscina. El tacticos se ridica de pe pat si vine langa mine si imi spune " Nu am venit pentru ea. Pentru tine sunt aici "Il intreb ce vrea ( pe un limbaj vulgar). Iar el imi spune la fel de calm ca pana atunci" Te vreau pe tine " dupa o scurta pauza continua" Te vreau pe tine dezbracata doar pentru mine "
Il pocnesc si il dau afara pe usa.
Cand ii spun amicei mele ce a facut X. Ea se desparte de el, se cearta in fine multe.
L-am ignorat cu desăvârșire pana marti 8-12-2015. Dar marti m-am intalnit cu el si m-a luat cu arogante in timp ce era cu gasca lui de prieteni. Spunea tot felul de " Hei, pisi nu mai vrei sa imi faci un dans ca in vara " " vad ca nu esti dezbracata, nu vrei sa te dezbrac eu " " papuse pe unde ti-ai uitat chilotii? Nu cumva in patul meu "
Ma enerveaza la culme.Pe el il mai ignor cum il ignor dar mai e si gasca lui de prieteni " Pisi de ce X? Nu vrei sa vii putin cu mine pana la baie?"" Papuse nu ne dansezi si noua putin ca lui X " " Piticanie nu vrei un 69"
M-am saturat si in partea de scoala in care sunt ei nu prea merg. Dar ma enerveaza ca vin la mine la mine la clasa si ca ma urmaresc peste tot.
Si am vorbit vineri cu X si a zis ca el si prietenii lui vor inceta doar daca voi face ce mi-a cerut el in tabara.
Nu vreau absolut deloc sa o fac cu el. Il urasc! Mi-a zis ca am timp de gandire pana marti! Daca nu v-a continua sa ma terorizeze.
Am nevoie de ajutor. Vreau sa il santajez si eu cumva sa inceteze ( mi-e greu pentru ca eu sunt 1 singura si sunt pe a 10-a si ei sunt 6 si sunt pe a 11-a )
Ce sa fac? Chiar nu vreau sa sa ii accept propunerea. ( si si daca as accepta el nu va inceta, si daca printr-un miracol va inceta el mai sunt restul 5)

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Ce fraieră ești. Prin căcaturile lor vulgare de 2 bani tot ceea ce pot să facă e să-ți facă reclamă. Un tip te-a văzut dezbrăcată, mare scofală.
Du-te la el când e cu toată gașca lui de amărâți și spune-i așa: "Înțeleg că era prima dată când vezi o fată dezbrăcată, dar te rog, treci peste asta". Iar apoi, te apropii de el și îl pupi pe obraz.
Ultima parte e involuntară și știu că oricum n-o s-o faci. Asta este problema voastră, nu știți să profitați de avantajul că sunteți fete.

Crezi c-o să înceteze dacă o să-l ignori sau o să-i dai o replică de-aia retardă gen "Eu? Cu tine? Cu fața aia? Vezi sa nu!"
Mai bine mă opresc aici. Tu decizi, oricum.
Și apropo, acum, ești doar o tipă care arată bine, dacă faci sex cu el o să fii o curvă. Și gândește-te singură ce e mai bine, pentru ce e mai ok sa te "bârfească".

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce misto, la ce tabara ati mers de ai putut face baie cu spuma?

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Omu cand aude de tabere si cabane e gata laughing)))))

| mihai69 a răspuns:

Șantajul și amenințarea sunt fapte penale. Fă plângere împotriva lui. Asta îi va liniști și pe amici.

| Oana92 a răspuns:

Nu pica in plasa lui! Apeleaza la ajutorul parintilor si al dirigintei. Vorbeste cu ei, spune-le ce s-a intamplat si incercati sa gasiti impreuna o solutie.

Asta e santaj si ar trebui pedepsit ca atare.

| Porcusorul a răspuns:

Iti recomand sa mergi la politie. Este santaj si hartuire sexuala. Succes!

| December a răspuns:

Pai vorbeste cu diriginta, directoarea, parintii si daca va fi nevoie chiar si cu politia. Daca ai putea sa-l si iregistrezi, cand mai face gesturi si amenintari, ar fi ideal. Poate sa vorbesti cu 1-2 colege cu care te intelegi foarte bine si sa te ajute si ele.

| BizSinir a răspuns:

Fara nici o ezitare vorbeste cu parintii si du-te la politie. Fara rusine de ce ar putea spune prietenii sau ceilalti. Santajul e pentru oamenii josnici. Ai accepta sa te culci cu un jeg de asta pentru un santaj de doi bani? N-ai nimic de pierdut. Nu-i pica in plasa pentru ca mai devreme sau mai tarziu vei regreta.

| elevasexy explică:

Lovesleep imi place prima idee. Am sa o pun in practica cu tot cu ultima parte (sunt constienta de sexualitatea mea )
Multumesc mult, mi-ai deschis mai mult ochii. Ultima parte il va lasa masca si nu cred ca va mai avea tupeu sa spuna ceva.