Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Buna! Care este varsta ideala (din punctul vostru de vedere) pentru ca un adolescent sa aiba o relatie?

Răspuns Câştigător
| sammie a răspuns:

Când crede el că este pregătit.

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa 17-18 ani, cand are si ceva creier.

| StoicAnalysis a răspuns:

Depinde de cat de mult e dezvoltat la bostan. Sunt si adulti care au grija de ei nevestele ca de copiii lor, si ei joaca la pacanele si isi cumpara tigari din banii pe care nu-i au. Desigur si viceversa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

18 ani când e puțin mai copt la minte decât cei mai mici de vârstă decât el și știe să ia o decizie mai înțeleaptă.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Dacă A-și fi fost tata și aveam o fată și șiar dori sa aiba o relație cu un băiat fără ca eu sa știu cine este acel băiata fără ca eu sa nu-l cunosc cine este cu Adevărat nu s-ar apropia de fata mea nici un centimetru minim 18 ani.

| careestefazafrate a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Înainte să te reproduci, învață să scrii!

| anonim_4396 explică (pentru careestefazafrate):

Daca imi spui unde este greseala, ti-as fi recunoscator, domn profesor...

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru careestefazafrate):

O_o ce ai frate? Dintre toți oamenii care au răspuns tocmai de mine te-ai ales sate iei? Ce ai frate? Dacă ai sa citești bine ai sa vezi ca din primul cuvânt am zis (Dacă) nu am zis că-mi doresc copii (Dacă) ce ai de te legi de mine aiurea?

| Sistemulxxl a răspuns:

Defineste relatie.

| Lrs2015 a răspuns:

Acuma mai nou e sub 18 ani si relatia si sexul laughing

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Consider ca 16 ani.

| Alei1111 a răspuns:

16 ani

| Rares129 a răspuns:

Salut! Consider ca după vârsta de 18 ani, când ești destul de matur sa gândești unele lucruri și sa previi unele probleme.