| Utilizatoare123 a întrebat:

Doar pentru fete: daca ai avea un iubit si ati hotari sa va mutati impreuna, iar tu, ca fata, deja ai un apartament al tau, cum imparti cheltuiala de intretinere cu iubitul? Avand in vedere ca va locui in casa ta, il lasi pe el sa plateasca intretinerea integral si restul impartiti in mod egal? Sau ce alternative aveti

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce prapadit de barbat ar permite ca iubita lui sa plătească jumatate de chirie și utilități?

| ania a răspuns:

Nu m-aș fi mutat în joci un caz cu cineva fără căsătorie.

| dullcat a răspuns:

Buna.Asta trebuie stabilit direct cu iubitul.E destul de subiectiv si se face la comun acord, in functie de venit etc.

| Eireann a răspuns:

Jumi- jumate cam toate cheltuielile.

| sammie a răspuns:

Fifty-fifty.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punem bani jumi-juma și plătim întreținerea. Așa consider corect.