| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,ce parere aveti daca un baiat si o fata,acestia fiind doar prieteni apropiati ar locui impreuna intr-un apartament, fiecare avand camere separate?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am prietene cu care as putea face asta, fara sa o dam in altceva.
Deci mi s-ar parea normal.

| laSoledad a răspuns:

S-ar transforma in friends with benefits

| Clytia a răspuns:

Dacă au camere separate, nu văd nimic ce-ar fi rău. Cum a spus și celălalt user, e posibil să se dezvolte această relație, dar acum depinde și de persoane, dacă nu sunt deloc sentimente la mijloc, se poate rămâne doar la prietenie.

| Ana7807820 a răspuns:

Da, ar putea locui impreuna insa relatia lor de prietenie ar evolua la o relatie mai stransa.