| Michal2018 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete. Daca ati locui intr-o casa cu mai multe persoane si ati imparti o baie, tampoanele utilizate le-ati arunca in cosul de gunoi si lasate asa sau ceva mai discret? Ce parere aveti despre genul asta de fete care procedeaza in asemenea fel?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Le invelesti in hartie, ambalaj si aia e, nu cauta nimeni prin cosul de gunoi

| SilentRain a răspuns:

Cum a zis si domnisoara de mai de sus
Le impachetez ca pe cadouri cu hartie igienica

| Michal2018 explică (pentru SilentRain):

Super.daca le mai dai si cu parfum...jos palaria!

| Anonima6789777 a răspuns:

Un tampon folosit trebuie învelit într-o hartie și aruncat, în coș. Ce e greșit in asta?
Eu folosesc absorbante, le împachetez frumos apoi le arunc la boiler/în sobă WHATEVER. Apoi le dau foc.
Damn, nu vă mai scarbiți atât de niște lucruri perfect normale, a fost parte din voi.
Femeile care folosesc cupa menstruală s-au familiarizat cu mirosul și toate cele.
Menstruatia nu mai trebuie privită ca pe un lucru jegos. Repet, provine din tine.

| Michal2018 explică (pentru Anonima6789777):

Si daca le arunci in soba, nu miroase urat apoi? Prin ardere?

| Anonima6789777 a răspuns (pentru Michal2018):

Nu dragule/dragă.

| Michal2018 explică (pentru Anonima6789777):

Minunat atunci happy Sunt baiat big grin