| MAndreea97 a întrebat:

Draga TPU am fost cu un baiat timp de 5 luni de zile dupa care el s-a despartit de mine ca vrea o pauza si de atunci el a mai vorbit cu cateva prietene de ale mele ( a vorbit pe mess ) si ele tot trageau de el sa recunoasca, ca inca mai tine la mine si pana la urma le-a zis ca inca mai tine la mine si este foarte gelos de obicei cand ma vede ca stau si vorbesc cu cate un baiat, si prietenele mele m-au incurajat sa incerc sa vorbesc cu el despre o posibila impacare, pana la urma mi-am facut curaj si am vorbit cu el... si mi-a spus ceva de genul " Daca vrei sa na impacam astepti. si eu am asteptat sa te desparti de... " si i-am zis " Imi zici da sau nu pana vineri " si am plecat. asa am mai vorbit cu el si vorbim destul de des, ce credeti ca ar trebui sa fac, stiu ca maine imi va zice acelasi raspuns caci daca vreau sa ne impacam sa mai astept credeti ac ar trebui sa astept, sau ce ar trebui sa fac, astept sugestii Dau Funda! Multumesc :*:*

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Daca a recunoscut ca e gelos de fiecare data cand vb cu un baiat inseamna ca inca mai tine la tine
dar ar trebui sa incerci si cu alti baieti in speranta ca vei gasi ceva mai bunwinking

1 răspuns:
| daviddddddddddddddddddd a răspuns:

Ar trebuii sa i zici nu stiu