| anonimapentruvoi a întrebat:

In vara am fost cu un baiat in fine el a plecat din tara eu l-am asteptat cev a timp apoi am auzit vorbe ca mai sta cu cineva in acest timp se racise de mine aproape cand sa vina m-am combinat si eu cu altcineva deoarece simteam ca ne v-om desparti si ca o sa sufar, cand el a venit in tara intr-adevar avea pe altcineva... i-am dat mesaj sa ne despartim si m-a sunat aceea tipa. o perioada lunga nu am mai vorbit pana ne-am revazut la tara s-a rugat de mine sa ne impacam insa am refuzat chiar daca ma durea. el s-a despartit de aia pana la urma a plecat in italia si acum ma cauta mereu spune ca ii e dor de mine, sa am grija de mine...si bate mereu apropouri ca sunt fericita. Cum sa aflu daca mai tine la mine? Astept raspunsurile voastre va rog! Tin sa precizez ca am fost prieteni foarte buni si inca suntem.

Răspuns Câştigător
| Ivallll a răspuns:

Pai ori si cat o relatie la distanta nu merge este nevoie de multe incredere si iubire etc...tu stii ce e mai bine pentru tine eu am avut o relatie la distanta si nu merge deloc pentru ca tu nu ai de unde sa stii ce face x acolo si intervine gelozia si bla bla bla.Mai ales cred ca stii si tu foarte bine ca el fiind acolo mai are si niste nevoi si oricum o sa mai aiba una pe acolo.Mai bine vorbeste cu el, intreba-l, dar ai grija apoi ca daca e numai tu vei suferi.Bafta:*:*

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Greu de dat un răspuns util ție, din lipsă date necesare! Ce vârstă ai tu? Dar el? Ce face el acolo? Tu ce pregătire școlară și profesională ai? Tu ce muncești aici? Dar el? Tu acum ții la bărbatul cu care ești în România, sau ai prefera să fi cu cel din Italia? În ce condiții poți fi practic, cu cel din Italia? Ce pregătire școlară și profesională și ce meserie are cel din Italia? Ala din Italia, acum este cu Manuela, sau cu diverse femei de pe acolo? Etc.