| Maria0916 a întrebat:

Draga TPU am si eu o intrebare, acum 2 saptamani am vb cu un baiat, era tare dragut dar avea prietena,in fine am discutat cu el unele chesti si mi-am dat seama ca e foarte pervers, vorbea mult de SEX,mi-a spus unele chesti care m-au socat,iar apoi la sfarsitul conversatiei m-a intrebat daca mas pune cu el daca nu ar avea iubita, iar eu nu i-am raspuns si mi-a spus ca dupa fizic daca m-as pune a tot insistat si insistat si i-am spus ca dupa fizic da dar are prietena deci nu ma intereseaza, iar acum de cateva zile a intrat pe mine si a vorbit foarte dulce cu mine mi-a spus ca nu mai are prietena mi-a cerut niste poze si pare foarte callumea si dulcee...am vorbit mult doar el intra pe mine iar de 2 zile nu a mai dat nici un semn de viata chiar nu stiu ce s-a intamplat, am intrat pe el dar nu mi-a raspuns nu stiu ce sa fac, il plac mult dar sincer nu stiku ce sa cred...

8 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Un barbat cu iubita insista sa fii cu el? Ar trebui sa-ti dea de gandit...si-atat!

| neutrino a răspuns:

Deocamdata a gasit pe cineva cu, care sa o puna repede, Dupa care va veni sa te cucereasca pe tine, chiar daca stie ca deja esti cucerita.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Tu ai o problema cu intratu ala laughing)
ia vezi cum iti intra laughing

| Maria0916 explică (pentru FcRb1923Madalin):

La ce te referi?

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Maria0916):

Uita-te la intrebare si observa de cate ori ai folosit expresia asta cu "intratul"winking

| FckYeah a răspuns:

Esti mai proasta ca gardu'!

| Maria0916 explică (pentru FckYeah):

Din cate stiu eu nu ti-am cerut sa jignesti daca nu vrei sa rasp taci din gura!

| anonimm123456789 a răspuns:

Nu te baga dupa cum ai povestit e foarte pervers si vrea doar sa te bage in patu lui daca intr-adevar vrei sa fi cu el nu ii da nimic dar s-ar putea sa iti placa si mai mult de ei si tot u sa suferi.