| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU,as vrea sa va povestesc ceva si sa imi spuneti niste pareri,acum uun an am cunoscut un baiat la care am ajuns sa tin foarte mult,dar nu a fost sa fie nimic intre noi,doar prieteni:-J,am trecut foarte greu peste asta mi-a luat cam un an sa trec peste dar am reusit,dar probema este alta acum doua saptamani am intrat in vorba cu un baiat,am vorbit si pe parcursul conversatiei am observat ca vorbea mult despre sex si mi-a propus sa imi dau jos bluza la web si copilari din astea:-J,mi-a spus ca are prietena,dar m-a intrebat daca nu ar avea m-as pune cu el?,eu nu am vrut sa ii raspun dar a tot intrebat si pana la urma i-am spus ca da,dar nu vreau deoarece are prietena, acum cateva zile a intrat pe mine si mi-a spus ca nu mai are prietena si vrea sa vorbim si am tot vorbit si am vazut ca era schimbat nu mai era pervers era chiar dulce si parea extrem de dulcepuppy dog eyes, vorbeam de saruturi iar inainte doar de sex acum era romantic si dulce, ba chiar cand ma gandeam la prostii el imi spunea ca nu vrea nimic din alea cu mine, problema este ca nu am mai vorbit deloc 2 zile si la prima vedere nu il placeam nici cand am vorbit cu el dar acum simt ca fierb cand vad ce am vorbit, simt ca ma fluturasi in burtica cand ma uit la poze dar nu stiu ce sa faccrying de ce nu mia vorbeste cu mine si mai ales nu stiu ce ar trebui sa fac vaaaaa rooog AJUTATI-MAcrying(!

6 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Ai grija sa nu fie adevarata zicala
"lupul isi schimba parul, dar naranvul ba"
adica sa nu icerce numa sa te atraga sa faceti sex si dupa aia ade bye.
si in legatura cu ultima faza. poate ca are treaba si de aia nu vb cu tine. eu parerea mea ca sa te asiguri ca nu e unu din ala care vrea numa sa profite de pe tine... mai bine mia trage de timp si daca este din ala o sa-ti spuna iar despre sex. si atunci e clar. si inca ceva. asa cum a lasat-o pe "fosta" (daca chiar a existat) sa fi sigura ca asa o sa te lase si pe tine pentru alta. daca vrei relatie dinaia mai serioasa atunci mai asteapta sa-l cunosti mai bine.

| andreeapp a răspuns:

mda... nu iti recomand sa ai incredere intr-un baiat care vorbeste despre sex si iti cere sa iti dai bluza jos, in timp ce are prietena. nu de alta, dar mi-e sa nu ajungi tu cea inselata, in caz ca veti fi impreuna (cum spunea si Derbi, "lupul isi schimba parul, dar naranvul ba")

| flippy94 a răspuns:

Daca vb pe net si acum nu mai intra incearca sa-l suni. si in legatura cu "sexul " sau ce iti zicea el inainte poate o incercat sa vada cum o sa reactionezi daca esti una dintre fetele alea usuratece care se gandesc doar la asta... eu asta cred ca o incercat sa faca, din moment ce pe urma ai descoperit latura lui romantica. el o sa te caute, poate acum nu poate, dar cum am spus incearca mai bine tu sa-l gasesti la telefon

| Muggz a răspuns:

Cat timp o sa mai treaca pana va dati seama ca toti suntem la fel,si vrem aceeasi chestie de la voi laughing)
Acum unii mai frustrati o sa imi sara in cap de' nu e asa, toti suntem porci unii mai putin altii mai multi, eu zic sa ai grija cu baiatu' e doar o strategie ca ii pici in plasa, ai grija ce faci, bafta!

| T4ny4 a răspuns (pentru Muggz):

Ar trebui sa iei un premiu! Primul barbat care a recunoscut! 1Eu te sustin! Si noi tot asta vrem de la voi! ajajajaaa

| misscandy12 a răspuns (pentru Muggz):

Stiu ca toti baieti sunteti la fel, iar referito la comportament si la idei sunteti diferiti dar intr-un fel la fel adica la un momenta dat tot o sa ne-o cereti si daca reffuzam nu stiu cat la suta din baieti nu se dispera sa asteptetongue...si reeritor la mine da este genul acela bad boy dar eu il vad altfel adica la felul cum vorbeste, cand a vb prima data avea iubita si-o poate de aceea vorbea asa, iar acum s-a despartit de ea si este sincerstraight face nu prea stiu ce sa fac