| kida_1642 a întrebat:

Draga TPU.nu mai sunt virgina si nu stiu cum sa fac sa nu afle parintii mei! vreun sfat?!? fundita+vot! va rog ajutati-maaaaaaaaaaa!

18 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Mai, cum sa aiba fata grija sa nu afle toata scoala cand deja probabila spus la toti dinainte de act.

Mai fetita, mai mu; t de 10-11 an dupa poza nu iti dau, tu ai gnadit in momentul ala? Tu esti pregatita sa fii mamica? waiting Stii e ce te intreb? pentru ca dupa parerea mea este ca faci sex atunci cand te simti pregatitsa de un bebe, ca sa nu ramai cu sechele dupa o sarcina nedorita.

Si de ce sa le ascunzi parintilor tai? waiting du-te mai fata si spune-le cai ai fos o proasta si ca ai facut asa si asa. Sa te duca maicata la ginecolog, doar tu nu ai auzit de riscuri, probabil nici nu iti pasa.

Doamn ce specimene rolling eyes

| ana_2556 a răspuns:

Parintii tai nu afla daca ai stiut sa fii discreta si sa nu afle toata scoala. Sau in cel mai rau caz incep sa banuiasca si te duc in vizita la ginecolog. Comporta-te normal, si sper ca te-ai protejat pentru ca altfel e posibil sa apara trasaturi mai evidente ca nu mai esti virgina cum ar fi o burtica foarte mare. ai grija de tine :*

| andreeutzaa a răspuns:

Sa folositi creierul inainte nu ah? Adica, dupa poza de o ai la avatar mai mult de 13 ani nu iti dau.Ar trebui inainte sa faci sex cu o persoana la varsta asta sa te gandesti ca exista si un dupa.Acum,nu stiu daca parintii tai pot afla ca numai esti virgina. Poate doar daca vei face vreodata o vizita la ginecolog in timpul adolescentei, asa nu cred ca au cum sa te controleze.

| Sperman a răspuns:

Doamne mare ti-e gradina!

| dan_2834 a răspuns:

Poi parintii tai nu au cum sa afle daca mai esti sau nu virgina, numai daca le spui sau daca vei merge la ginecolog cu unul dintre ei.

| blaxy a răspuns:

Tiai facut-o singura cu mina ta.ai fost proasta.acum trebuie sa te rasplatesti.

daca nu vrei sa afle apoi taci din gura

| SEAL a răspuns:

1 nu mai spune la nimeni
2 daca ai spus cuiva asigurate ca isi tine gura
3 nu umbla prin casa in **** goala

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Mai fata pai cum? La varsta ta?!

| liiifeiispiiink a răspuns:

Sigur ca exista sfauri.In primul rand daca nu vrei sa afle parintii tai inseamna ca esti minora...deci nu trebuie sa o faci! Iar ca sa nu afle roaga'ti prietenii sau pe cei carora le'ai spus sa nu zica nimic...si nici tu sa nu te scapilaughingASTA E!

Succes! Pwpiciiii:X

| FireBoy a răspuns:

Daca nu te mai gandesti la asta si o sa te comporti normal poate scapithinking

| ciwpix a răspuns:

Yoy frate daca am inteles ceva:]]esti sau nu virgina?:]]k din cate am inteles de la @Madalina_4831 da:]]k a fost o farsa:]], daca nu mai esti, si ai 10-11-12 ani esti dusSa mai fato:]]la varsta ta sa nu fi?:]]Doamneee mare tie gradina:]]eu am 16 ani si sunt virgina:]]si ma laud cu chiestia astalove struck

| MloveM a răspuns:

Hei! justkidme! vai de capul tau! laughing o cunosc pe fata asta si nu ea a postat aceasta intrebare! (a fost la cineva acasa si la autentificare a dat logat pe 15 zile iar acel cineva a profitat de asta) dar noi.ce sa facem ne bagam ca prostii in seama ca de aia suntem " bossi" nu raised eyebrows? la fel si blaxy si alti prosti! nu va mai bagati daca habar nu aveti tonguewinking!

| NejiKun a răspuns:

Esti doar o proasta care nu ai asteptat pana cand aveai 20 de ani ca sa fi pregatita sa ai un copil.Parinti tai merita sa afle ca esti o proasta care a facut s_x cu toti vagabonzis si disperati.Du-te dq la medic sau ginecolog ai probleme cu capu.

| JustKidMe a răspuns:

Cum Dreq`. Nu mai esti?
Cati Ani ai?
Moama.
Stiu` cum e.
nu stiu`
ca Eu am
Scapat Repede.
K a tacut ala
din gurastraight face.
eu
ati dau un sfat
Curv-owinking...
Eu Makar Mai sunt Virginawinking
Doamne`. Ferestewinking

| NejiKun a răspuns (pentru JustKidMe):

Bravo macar cineva are minte

| Maria0916 a răspuns (pentru JustKidMe):

Esti penibil.nici tu mai mult de 10 ani nu ai.

| AnaMaria_4778 a răspuns:

Pai nu e prea greu. Daca tu nu le spui parintilor tai nimic iar prietenii tai isi vor tine gura atunci e perfect happy.

| amarushakur a răspuns:

Nu are nimeni dreptu` de a te critica mai ales JustKidMe care la anii ei ar trebui sa stie cate ceva.din cate am citit din coment-u`ei,m-a cam lasat in ceata,a facut-o insa mai e virgina a fost cumva 'though the back-door' laughingin fine,te-ai cam grabit,din pacate pentru tine, ai sa regreti mai tarziu cand vei da peste baiatul viselor tale, daca tu crezi in asa ceva nu te feri de parinti(acum depinde ce fel de parinti ai)pe primul loc trebui sa fii tu si sanatatea ta. sper ca ati folosit un latexwinking