| Izabella265 a întrebat:

Dragiloorr,ma ajutati cu un raspuns.Va rog! M ie imi place de un baiat si cand vorbeste cu mine frumos, imi face complimente ...ma mai priveeste etc..ma comport frumos cu el ...cand il vad ma uit la el etc.Dar cand vb cu altele mai mult sau sa faca ceva de nu imi convine ..eu incerc sa il evit., ii raspund urat cand ma intreaba ceva.Etc. PRin comportamentul meu el isi da seama ca il simpatizez foarte tare?

5 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Clar laughing alt baiat cu cei 7 ani lipsa laughing

| neutrino a răspuns:

Isi da seama, doar e baiat mare nu?

| Izabella265 explică (pentru neutrino):

Are 33 de ani happy

| Exilee a răspuns (pentru neutrino):

Orice intrebare cu un caracter/ raspuns stupid din partea celui ce a emis-o ( care de-asemenea detine un cont de 1-2 zile) este trolll happy

| MiruD a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea ta, sincer. Am sa incerc sa iti raspund.
Daca tu ii raspunzi urat si il eviti cand face ceva ce nu-ti convine, nu ii arati deloc ca il simpatizezi. Ba mai mult, il respingi si nu cred ca ii va conveni. Mai lasa de la tine, nu mai baga tot in seama.