| skumpika_3461 a întrebat:

Duminica cand m-am intalnit cu un baiat care ma invitat la suc pentru prima data imi zicea ca sunt dulce frumoasa etc. si m-a intrebat cand mai putem iesi inca odata iar eu i-am spus ca oricand poate si el, iar ieri cand i-am trimis ce faci pe mess a mai stat cam 5 minute si apoi a iesit.Intrebarea mea este de ce a iesit asa fara sa spuna nimic?

3 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Sunt mii de posibilitati pentru care a facut asta. Poate i-a cazut internetul, poate se grabea sa plece undeva, poate nu era el la pc, etc, etc... Nu trebuie sa iei totul de bun si sa te superi din toate nimicurile. Si eu am mai patit astfel de chestii cu diverse persoane ca mai apoi sa aflu ca a existat un motiv pentru care au facut acel lucru. Deci calm down... Be smart. Have a good daywinking

| PsihinG a răspuns:

Cu siguranta nici nu a vazut ca tu ai intrat. Atunci cand dai logout la messenger acesta mai ramane cateva minute activ.
Cand te intalnesti cu el il poti intreba, daca nu te-a vazut cand ai intrat.

| BadxGood a răspuns:

Poate avea treaba si nu a vazut mesajul tauwinking...