| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Dupa 3 luni in care nu am stiut nimic de al meu ex.l.am gasit pe facebook.am schimbat cateva cuvinte, printre care imi spune ca a cunoscut niste persoane, printre care 2 tipe care vroiau o relatie serioasa cu el. a spus ca doar cu una a fost mai mult decat amicitie, adica s-au sarutat dar nimic mai mult deoarece eu era in mintea lui, ca inca nu m-a uitat si nu a putut sa aiba o relatie serioasa.nu stiu ce sa cred, daca eram in mintea lui ma putea cauta sau nu o saruta pe aia. voi ce spuneti? nu a putut sa faca dragaoste cu aia laughinglaughing ptc se gandea la mine, sau a spus asa doar pentru a iesi nevinovat?

1 răspuns:
| Maothecat a răspuns:

Probabil si nevinovatia.sau poate ca vroia sa te uite pe tine si nu a reusit big grin