| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Dupa 3 luni in care nu am stiut nimic de al meu ex.l.am gasit pe facebook.am schimbat cateva cuvinte, printre care imi spune ca a cunoscut niste persoane, printre care 2 tipe care vroiau o relatie serioasa cu el. a spus ca doar cu una a fost mai mult decat amicitie, adica s-au sarutat dar nimic mai mult deoarece eu era in mintea lui, ca inca nu m-a uitat si nu a putut sa aiba o relatie serioasa.nu stiu ce sa cred, daca eram in mintea lui ma putea cauta sau nu o saruta pe aia. voi ce spuneti? nu a putut sa faca dragaoste cu aia laughinglaughing ptc se gandea la mine, sau a spus asa doar pentru a iesi nevinovat?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu,daca s-a despartit de tine, ai fi vrut sa se calugareasca? Incerca sa-si traiasca viata si fara tine.Normal ca nu te-a uitat, probabil incearca sa depaseasca inca sentimentele pentru tine.Si,dragostea,se vindeca cu dragoste.Sa nu se vindece de tine? Da-i pace sa-si traiasca viata, nu le mai vrea pe toate ale tale! In cele 3 luni tu ce-ai facut? Ai fost o sfanta? Ai plans cu capu-n perna noapte de noapte? Intelege ca s-a terminat, nu poti avea pretentii de la el!

| νєησм a răspuns:

Cand un barbat are de ales intre doua femei,mereu ii va fi greu sa decida pe care o iubeste nu stiu acum nu trebui judecat asa din prima, dai o sansa poate se va schimba, sau daca esti atat de hotarata poti sa ii spui ca nu mai vrei o relatie cu el.Ai practic doua variante:
1.Ii mai dai o sansa si relatia voastra poate continua
2.Ii spui ca nu mai vrei o relatie serioasa cu el si iti cauti alt baiat.
Iti urez bafta multa,:*

| Lexiiii a răspuns:

Daca un baiat nu a uitat o fata logic ca o are mereu in cap.Si el pur si simplu a incercat sa se faca cu alta fata sperand ca te va uita, da tot nu a mers.Eu una cred cainca te iubeste si nu mine.
Deci va impacati?smug:X

| cineva_8314 a răspuns:

Eu cred ca tot ce zice sunt minciuni tot ce vrea sa fac e decat sa te faca sa il placi foarte mult si sa fi cu el...credema stiu cum sunt tipi astia...vor doar sa aiba gagica 1 saptamana sau sa o faca cu ea si dupa ii da papucii sa para mare macho-meni.

| cineva_8314 a răspuns:

Eu cred ca tot ce isi doreste e decat sa il placi foarte mult si cu minciunile lui sa te atraga in pat, sau sa fie o saptamana cu tine.eu din cate stiu tipii de genu asta sunt destul de mincinosi...mai ales daca ii sti dupa net.succes!