| ...:::.danut.:::... a întrebat:

Dupa cat timp te-ai culcat cu prietenul/prietena >>ta/tau?:::Xlove strucklove struck

9 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Dupa 1 an de zile! acum sunt cu el de 3 ani si ne intelegem minunat! am fost virgina cand am facut-o cu el, si in viata mea a existat doar el! Avem o relatie serioasa, dorim sa fim impreuna si dincolo de moarte!

| RaluE a răspuns:

Un an.

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Dupa ceva luni bunicioare, si nu regret,hee hee suntem si acum impreunawinking

| alina_3473 a răspuns:

M-am culcat cu el dupa o perioada buna de timp dar parea mea este ca e mai bine asa cu ocazia asta vezi si daca te iubeste si nu e vb doar de... Oricum am facut bine pentru ca sunt si acum cu el si ne-am si castorit dar asta depinde de la om la om cata rabdar are

| Missy_4676 a răspuns:

1 an si 7 luni

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a răspuns:

Sunt de un an cu el si nu am facut dragoste.Deocamdata nici nu faceam deoarece e diferenta intre noi d ani si am doar 15 anihappy!

| נυѕт вяυтαℓ a răspuns:

Eu ma inteleg foarte bine cu un baiat...si ma tot streseaza cu chestia asta...si bineinteles se asteapta sa cedezlaughing dar neahlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cateva multe luni... aproape un an

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa doua zile dupa ce ne-am cunoscut
ne-am cunoscut...