| anonim_4396 a întrebat:

As dori putina indrumare intr-o anumita privinta..recent am intretinut relatii sexuale(cu protectie) cu prietena mea. Nu am ejaculat deloc in prezervativ. Dupa am inceput sa ne masturbam reciproc si la un moment dat mi-am dat prezervativul jos dupa care am inceput sa ne masturbam din nou. Nu imi aduc aminte cat de mult mi-am atins penisul cand mi-am dat prezervativul jos. La urma, din neglijenta, am ejaculat putin pe partea dreapta a abdomenului dar doar atat. As avea de ce sa imi fac griji?
Multumesc si scuze daca e cretina intrebarea.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

No problems!

| jackpotman a răspuns (pentru sierra1):

De ce?

| sierra1 a răspuns (pentru jackpotman):

Adica asa cum spune mihai69: Nu ai de ce să fii îngrijorat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Din acel loc situat pe partea lateral-dreapta a abdomenului si pana in zona vulvo-vaginala, este o cale atat de lunga incat se poate exclude orice posibilitate de ''teleportare'' a vreunui spermatozoid. Orice ingrijorare este irationala si lipsit de logica. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Nu ai de ce să fii îngrijorat.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Am auzit de faptul ca au fost femei care au ramas gravide fara sa vada o putulica nici macar in poza sau film. Asa ca totu-i posibil in lumea asta atat de "destrabalata", incat fac petting in loc de sex. Sau mai stiu si eu?