| stefandaniel94 a întrebat:

Dupa cativa ani de a face sex....intrea 2 degete in vagin lejer sau mai greu?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nici prea prea, nici foarte foarte. Depinde o o serie intreaga de factori care pot fi subiectivi dar mai ales obiectivi, fiindca largirea vaginului depinde de frecventa contactelor sexuale intretinute dar mai ales de dimensiunea...''jucariei'' folosite. big grin

| mihai69 a răspuns:

Depinde de vagin.

| DorelExpertu a răspuns:

E o intrebare dificila stefandaniel94, conteaza foarte mult si vaginul tau precum si degetele la care facem referire.
Iti recomand sa-ti introduci treptat degetele in vagin, si asa o sa poti trage concluziile.

| YellowAngel a răspuns:

Daca esti excitata si de la 14 ani.

| EcceHomo a răspuns (pentru YellowAngel):

Să aştept 14 ani pentru doar două degete?happy
Şi în toți aceşti ani, îmi permit doar unu'?

| YellowAngel a răspuns (pentru EcceHomo):

Cumpara-ti vibrator.

| EcceHomo a răspuns (pentru YellowAngel):

Când am zis "doar unu' ", nu m-am gândit la vibrator, fleandură mică.happy