| Costinamiha a întrebat:

După ce am luat pastila de anticoncepțională, am avut senzația ca am diaree, dar am adormit si am avut diaree cand m-am trezit cam după șase ore, poate fi scăzut efectul pastilei? Pe prospect scrie daca am avut diaree de trei, patru ori este scăzut efectul, si daca le am după trei, patru ore de cand am luat pastila, eu am avut cam după șase ore, dar am avut asa pentru ca am adormit, poate fi scăzut efectul pastilei? Va rog frumos sa-mi răspundeți!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica te-ai c...cat pe tine. Jalnică intrebare!

| Violleta2022 a răspuns:

Si daca a scazut efectul ce?
Maine iei alta!

| Costinamiha explică:

Pai daca a scăzut efectu pot sa ramân gravida? Îmi este foarte frica

| Costinamiha explică:

Pe prospect scrie ca diaree severa, si daca am avut diaree doar o data in zi, poate fi numita diaree severa?