| IubesteEa a întrebat:

Buna TPU am o intrebare eu cu fostul mai demult nu mai vorbeam findca ne injuram, ne bateam si restul...si l-am pus pe fratele meu sa il intrebe daca mai vorbeste cu mine a zis nu, de ce de smecher asa zice tot timpultonguesi l-a intrebat daca eu l-am pus si a zis fratele meu da si el nu a zis nimic sad asa si acum ne intelegem ca inainte, radem, vorbim cam putin...si el tot se uita la mine parca ar fi ca la inceput cand eram impreuna eu m-am schimbat, el de asemenea si nu ne mai injuram nu nimic si ieri ii faceam galerie si zambea.Si i-am spus sa dea intr-un bou si a dat, dar nu la nimeritlaughing vreau sa stiu cum de acum vorbeste cu mine? de ce s-a schimbat? ma mai place? si de ce cand rade se uita la mine? apropo ieri cand m-am uitat la el ne-am intersectat privirile adica eu m-am uitat la el si el la mine si i-am vazut ochii de aproape a 4-5 a oara si s-a uitat si el in ochii mei si zambea si nu stiu clar daca i-am vazut stralucirea din ochii ca nu e prima oara cand ma uit in ochii lui la scoala i-am vazut sclipirealaughingsad voi ce credeti? dau funda!+vot.mersi!kiss

Răspuns Câştigător
| OaKi12 a răspuns:

Parerea mea este ca atunci cand a venit fratele tau si l-a intrebat dac amai vorbeste cu tine, atunci el a crezut ca tu simti inca ceva pentru el, si apoi a inceput sa fie ca inainte, crezand ca mai ti le el.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Mai demult ati fost numa' copii, acum poate v-ati mai copt un pic. Si inca ceva, poate ca face si el o comparatie cum era inainte cand avea cu cine sa petreaca timpul si cum este acum cand il petrece singur si o tras si el niste concluzii.

| enverhoxha a răspuns:

Îmi place textul, ai putea să te apuci de literatură. Încearcă să scrii exact aşa toată povestea asta şi altele legate de ea, dar pe 150 de pagini.

| Inna11 a răspuns:

Eu cred ca sigur te placelaughing trebuie sa-i spui si tu. de fapt sa-l intrebi daca te place si sigur o sa zica "da"=]] incercati sa fiti din nou impreuna. sa fiti un cuplu. pentru ca se vede ca va placeti unul pe altul happy Sper ca ti-am fost de ajutorlaughing

| Ғʋиκʏℓιcισʋƨβαвɛ a răspuns:

Pai cam asa am patit si eu. eu nu stiu acum, poate ii era dor de tine sau cine stie impornant e ca acum va intelegeti si poate va impacati acum e alegerea voastra, petrece si tu mai mult timp cu el si poate poate, na eu acum va urez mult succes si multa dragoste, pa