| Lolipop_4327 a întrebat:

Acum cateva zile m-am intalnit cu un baiat.
am vorbit ne-am sarutat
chestii
tongue
ceea ce s-a intamplat e ca pare cam distant acum si nu prea stiu de ce.
nu ii mai place de mine sau ce?
prietenilor lu ma prezentat.cateodata imi cere poze pe mess sa le arate unor prieteni deai lui care vor sa ma vada... daca le vorbeste prietenilor lui de mine? e de bine sau?
adica as vrea sa stiu mai exact...de ce credeti ca e mai indiferent. sau poate asa il simt eu acum...nu stiutiu.
funda.
rasp love struck

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sunt diferite tipuri de oameni care isi exprima in mod diferit afectiunea. Cea mai simpla si practica metoda de a afla cum e el cu adevarat e sa vorbesti cu prietenii lui sau chiar cu fosta lui. Ea e cea mai avizata persoana sa iti spuna cum e el cu adevarat

| HBK a răspuns:

Erau de ajutor si alte detalii, iti spun sigur, ceva il macina si are un motiv destul de bun sa fie asa. Daca il cunosti de mai mult timp, poate asa e firea lui cu fetele/iubitele lui si nu ai avea de ce sa-ti faci grija.Nu-l condamna.Incearca sa vorbesti cu el, spune-i problema ta si daca e sincer, iti va spune, daca nu, va incerca sa te duca cu vorba.Macar stii direct ce ai de facut pe mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea...am trait ceva asemanator. de gen: tbx, da si eu tbx bla bla bla...hai ca pleaca autocaru', ok laughing