| AjutorTPU a întrebat:

Dupa cum ati vazut si in intrebarea anterioara, am o fetita de 9anisori, dar acum nu este vorba despre ea.
Ca toti oamenii, am si eu nevoie sa mai fac sex, dar de ea nu pot.
Ea inca vrea sa doarma cu mine, asa a vrut din tot deauna, iar daca e la scoala, eu si sotul meu suntem la servici.
Si ea numai lipita de mine sta.

Cum as putea sa am si eu o viata sexuala activa?

Funda! big grin

5 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

A-ti putea sa va luati o pauza de masa si sa va intalniti cand fetita e la servici. e mare deja, invat-o sa doarma singura

| alinutza92r a răspuns:

Hmmm, pai te duci frumos in camera ei, o culci, o lasi cu impresia ca esti langa ea, pana adoarme, apoi poti sa te duci la sotul tau...alta chestie ar fi sa vina cineva din partea familiei sa stea cu ea, tu cu sotul tau sa va duceti la un restaurant, undeva, apoi la un hotel...sau alta chestie, o mini vacanta, sa chemati pe cineva sa stea cu fata, iar tu cu sotul sa va luati 2 zile concediu, sa va duceti la munte, numai voi 2, faceti niste escapade din astea, este foarte frumos, sper ca ti-au fost de folos sfaturile mele, apropo, asa si fata o sa se poate sa se invete si fara tinetongue, pupici

| Denisa85 a răspuns:

Eu am o fetita de 3 ani si este de o rautate nedescrisa, ca sa pot avea timp de mine si de sotul meu o mai duc la mama (mama mea locuieste in Cluj, noi in Bacau).
Acolo se joaca. rade. glumeste si asa mai uita de noi.
Fetita ta fiind mai mare trebuie sa inteleaga de vorba buna si sa ii explici ca sunt copii care dorm singuri de la 6-7 ani chiar mai devreme.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fa si tu ca tatal lui bula. tata da unde te duci? in camera ailalta sa ma lupt cu ursul.si cand era doamna in extaz si striga; acum, dai tare ca ma mananca, copii de la usa strigau; tata dai tare, dai tare, sa nu ne manance si pe noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti simgura in situatia respectiva.asa e cand cresc ni se mai reduce ratia. dar se mai gaseste cate o clipa de intimitate chiar si cand dorm. daca te invelesti si te surprinde, bagi chestia cu masajulsau frectia. poate tine.