| anonim_4396 a întrebat:

După cum v-am spus, am o relație de o luna cu un băiat și a fost la mine. El e din alt oraș, a fost frumos chiar ne-am înțeles. Dar ma chinuie mult. Nu e genul în public sa ma sărute sau asa dar ma chinuie mult. Am ieșit cu o prietena în parc și a venit și el și ma chinuia mult. Ce înseamnă? Mă place? Mie chiar îmi place de el și chiar e ok. Și faptul că nu e asa lipicios când suntem afara e bine. Gen nu mi place când ies undeva și să mă tot sărute dar el în schimb mă chinuia mult. Eu fiind mai mică decât el la înălțime mă lua în brate, îmi punea mâna în păr. A ajuns la el în oraș, m-a sunat deci totul a fost bine cred. Sau când a vorbit cu mami, ma ținea lângă el, ma prindea de mana... Oare ma place? Sunt puțin confuză

5 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ce dracu' inseamna la tine "a chinui"? Ai folosit de 4 ori verbul asta si n-am nici cea mai mica idee ce-ai vrut sa spui prin el.

| alex2207 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Cred ca se refera ca o atinge... daca era chinuita nu mai statea cu el

| anonim_4396 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Nu trebuie sa răspunzi asa. Poate nu știu ce înseamnă... Doamne

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru anonim_4396):

Si atunci de ce il folosesti?

| Laila12Izabela a răspuns:

Iisuse Hristoase, daca ii place de tine si daca vrea sa fie iubitul tău, ar trebui să te sărute in public sa isi arate afecțiunea pentru tine, sa le arate tuturor ca esti iubita lui si ca tine la tine.Si ce dracu înseamnă "A chinui "