| fluturascolorat a întrebat:

Dupa parerea voastra, de la ce varsta si poate asuma un baiat o relatie serioasa?(de 1-2 ani)

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la vreo 20 de ani in sus.

| Ririru a răspuns:

Intr`o relatie serioasa nu conteaza timpul. Adica, cum sa-ti spun, conteaza si el, dar daca vrei sa ai o relatie serioasa poti sa o ai si la 3 luni.
Eu am inceput relatia cu iubitul meu cand el avea 15 ani, si acum are 17 si inca suntem impreuna. Avem un an si ceva. Si pot sa spun ca relatia este serioasa.

Dar ca sa fie SERIOASA in sens de... huhm, mutat impreuna, impartit bani, chestii d`astea. Cred ca de la 20 in sus.

| alliss a răspuns:

Da ce o relatie serioasa e doar 1-2 ani? straight face... laughing))) ma faci sa rad

| Catheryne a răspuns:

Depinde de cat de matur este baiatul respectiv, sunt unii care isi pot asuma relatii serioase de la 16 ani, si sunt altii care nu isi pot asuma o relatie serioasa nici macar la 25 de ani. Dar daca tin cu adevarat la o fata este posibil si mai devreme.

| bebin a răspuns:

Relatiile serioase nu sunt progamate...vin cand nu te astepti

| KefDeKef a răspuns:

19-20 de ani.Pana atunci, distractie cat cuprinde!

| Elena3_7266 a răspuns:

Depinde daca e indragostit lulea nu are iportanta la ce virsta, am o prietena sa inceput sa se intilneaca cu un baiat de 16 ani si acum el are 20 si o iubeste nespus de mult...asa ca mai bine e sa faci ca el sa se indragosteasca in tine si va fi linga tine si 6; 7...ani