| anonim_4396 a întrebat:

Dupa un refuz categoric s-a intamplat ca ulterior sa primiti un semn, mesaj ceva de la persoana respectiva? Si daca da dupa cat de mult timp?

3 răspunsuri:
| ForeverAlone97 a răspuns:

N-am primit nimic

| Lorennn a răspuns:

Depinde de sentimentele pe care le'a avut cu tine. Daca i se face dor de tine poate iti va trimite un mesaj sa intrebe ce mai faci. Daca a gasit pe altcineva se poate sa nu iti mai trimita din cauza ca te-a uitat.

| oXBiancaXo a răspuns:

Nu sta dupa ea, dragule, daca te-a refuzat vezi-ti de drum, nu te ruga sa te iubeasca, ca nu poate nici daca ar vrea.