| anonim_4396 a întrebat:

Dupa un refuz categoric s-a intamplat ca ulterior sa primiti un semn, mesaj ceva de la persoana respectiva? Si daca da dupa cat timp?

6 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

După un refuz categoric, te duci, faci o labă de tristețe și treci peste.

| anonim_4396 explică (pentru SG1995):

Cel mai bun raspuns =)

| SG1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi, fundă, ceva? laughing

| anonim_4396 explică (pentru SG1995):

Daca ar fi fost intrebarea mea, cu siguranta ai fi avut funda laughing

| ywar a răspuns:

Un Nu - poate fi o poarta inchisa, dar si o deschidere catre altceva. Timpul rezolva multe si nu de putine ori lucrurile se intorc in decursul a cateva ore.

| MadalinG99 a răspuns:

Salut! Te rog nu mai spera, sunt cazuri in care esti cautat dar foarte rar. Te rog sa nu disperi, un sut in fund este un pas inainte iar daca ti s-a inchis aceasta usa, cu siguranta s-a inchis pentru a face loc altei usi mai frumoasewinking. N-ai de ce sa suferi, cum ai trait pana acum fara acea persoana, poti sa traiesti si de acum incolo. Capul sus si nu fi trist, nu esti primul si nici ultimul care-i refuzat, se intampla ca uneori sa cautam perfectiunea in altii dar sa uitam ca noi nu suntem perfecti. Sau poate acea persoana chiar nu simtea nimic pentru tine si decat sa-si bata joc de sentimentele tale a preferat sa-ti inchisa,, usa". Mult succes pe viitor si ai grija de tine!