| SilentStriker a întrebat:

E adevarat că ceaiul de tei provoacă impotenţă?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu e adevarat! Ceaiul de tei, are un efect calmant asupra sistemului nervos. Daca bei mai mult, o sa aiba efect si asupra componentei cerebrale din cadrul erectiei. Nu produce impotenta dar face excitarea mai dificila, iar erectia e mai slaba. Pentru efectul asta, trebuie sa bei destul de mult.
Te pup!

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Cine te-a minţit în halul ăsta?

| OnuOnulică a răspuns:

Nu laughing

| h3r a răspuns:

Dacă stai să te gândești...și doctorii zic : nu mânca aia, nu mânca aia, da nu mânca nici aia... atunci ce să mai mănânci? Așa e și cu ceaiul, poate dacă era pentru „putere", adică invers...cu siguranță nu mai întrebai, îl luai direct.

| HaHaGirl a răspuns:

Nu,Doamne iarta-ma de unde ti-a venit si asta? ceaiul de tei te calmeaza nu te face ipotentlaughingdoamne, unde ai citit/vazut asta? m-ai facut curioasa!

| starcusal a răspuns:

Nu e o tragedie daca ai probleme de natura erectila. Si eu am avut asa ceva, dar dupa o cura de 3 luni cu Vigrax mi-am rezolvat problema.
Uite aici un link unde poti gasi mai multe despre produs:
www.vigrax.ro