| hândel a întrebat:

E adevarat ca ceaiul de tei, la barbati, are ca efect impotenta? Dar ce fel de ceai produce impotenta?

Răspuns Câştigător
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Nu e adevarat. Ceaiul de tei, are un efect calmant asupra sistemului nervos. Daca bei mai mult, o sa aiba efect si asupra componentei cerebrale din cadrul erectiei. Nu produce impotenta dar face excitarea mai dificila, iar erectia e mai slaba. Pentru efectul asta, trebuie sa bei destul de mult.
Nu stiu daca e vreun ceai care sa produca impotenta, dar sunt pastile. Armata folosea brom (cred) pus in ceai pentru acest efect.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Staim ca si ceaiul de menta baut in exces micsoreaza efectele testosteronului.

| BiiBiis a răspuns:

Da, este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda se pare ca ceaiul de tei te "calmeaza".winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceaiul de prune provoaca impotenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumati tei si va relaxati mai tare