| Yuku a întrebat:

E adevarat ca daca fetele isi maseaza sanii cresc cu timpul? ma refer la fete care au sanii mici.

Sau ca sexul la virgine ajuta la cresterea sanilor?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dupa incheierea alaptarii sanii revin la dimensiunile anterioare (daca femeia revine la greutatea anterioara).

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ambele idei sunt false. Fetele care isi maseaza sanii nu faca ltceva decat sa si-i traumatizeze repetat, ceea ce creste (putin) riscul de cancer de san. Sexul nu are absolut nici o legatura cu dimensiunile sanilor.

| katy a răspuns:

Aberatii.nu e adevarat care ti-a spus asta si-a batut joc de tine.la atingerea sanilor este adevarat ca se stimuleaza foarte repede hormonii, dar nicidecum ca o sa-ti creasca sanii

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Masajele cremele si restul nu sunt adevarate sani cresc odata cu varsta. @Brigaela legat de sex eu zic caci |virgula| sexul ajuta la cresterea sanilor odata cu o sarcina care se duce pana la capat deoarece sti tu doar...

| Alex_2905 a răspuns:

Pai. daca o fata nu mai este virgina se dezvolta exagerat.ii creste par p fata p maini. si in concluzie da ii vor creste si sanii dar foarte exagerat la fel si fundul.in leg cu masarea e o prostiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca masajul e benefic pentru a indeparta eventuali noduli.

| oaKy a răspuns:

Daca faci sex pentru prima data se maresc.