| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

E adevarat ca daca ma angajez ca asistent medical intr-un spital o sa am sansa sa fac sex cu asistentele in tura de noapte?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca tu crezi ca spitalu e locul orgiilor s-ar putea sa ai dreptate si nu prea

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este adevărat în visele tale erotice!
Pa, pa.

| Liviucu a răspuns:

Desigur. Dar asigura-te sa aprinzi lumina, altfel poti nimeri sa nimeresti intr-un vagin inghetat. Adica sa faci sex cu o moarta intr-o camera obscura care pentru tine e foarte romantica mai ales la miros.
Obsedatule.
Perversule.
Nu mai bine ti-ai imbraca gagica din realitate in alb si cu ciorapi plasa cum stiu ca ti-ar place si te-ai bucura de viata la propriu decat sa te prostesti pe aici? happy

| Inemes a răspuns:

Daca te faci asistent pe la T/A e posibil.

| GoBackInFuture a răspuns:

Ai vazut prea multe filme p.o.r.n...o

| cristi62 a răspuns:

laughing tu esti cel mai mare fraier de pe TPUlaughing cred ca ai gresit siteullaughing

| georgesteliade a răspuns (pentru cristi62):

Mor de rasrolling on the floor))))))))) panarama esti lasa omu ca e in lumea lui

| cristi62 a răspuns (pentru georgesteliade):

happy

| zubby05 a răspuns:

Depinde de asistentewinking laughing