| pokemondoll a întrebat:

E adevarat ca daca porti sutien ti se lasa sanii?big grin

Răspuns Câştigător
| Kristelle a răspuns:

Nu este adevarat! Port sutien din clasa a 7-a. Momentan sunt a 11-a, si pot sa spun ca in tot acest timp, sanii mei nu am duferit modificari din cauza sutienului! Sunt fermi si bine-conturati!

6 răspunsuri:
| LeeJiEun a răspuns:

Se pot,, lasa'' daca il porti cand esti acasa. Poate cand pleci in oras sa il iei dar cand esti acasa nu are rost si daca il tii prea mult nu iti mai cresc asa repedehappy

| drhotzu a răspuns:

La fel de adevarat ca daca sugi **** ramai muta!

| pokemondoll explică (pentru drhotzu):

Nu erai obligat sa raspunzi straight face Mai ales asa...

| DDoctorita a răspuns:

Nu e adevarat!

Sanii lasati depinde de femeie si de glandulele mamare ce le are, nu are nimic de vazut cu sutienul. happy

| Emilia23 a răspuns:

Daa... mai bine poarta bustiera decat sutien big grin