| DennySa660 a întrebat:

Hey...este adevarat ca, daca porti sutien ti se lasa sanii?

Răspuns Câştigător
| Vărsătoarea a răspuns:

Bună!
Nu, nu este adevărat.
Dacă trebuie, poartă, fară alte probleme. Oferă o susţinere necesară.

7 răspunsuri:
| ShadowGhost a răspuns:

Ba da, este adevarat ca ti se lasa sanii de la sutien pentru ca ei se obisnuiesc sustinuti si odata ce renunti la sutien, nu o sa ii mai ai asa cum iai avut inainte.

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Ce prostie. este exact invers, daca nu porti vei avea doua galeti in loc de sini.

| DarkWerewolf13 a răspuns:

Sutienul face contrariul

| elenusa12 a răspuns:

Da,si la 20 de ani o sa ai niste sani ca ai lui bunica, incearca sa porti cat mai rar sutien.nu chiar deloc

| Mikku a răspuns:

De fapt e invers, daca NU porti sutien sau bustiera l-a un memont dat t-i se vor lasa... E bine ca ziua sa porti sutien si cand te culci sa porti o bustiera. Alegerea ta. Pupic kiss

| DennySa660 explică (pentru Mikku):

Multumesc pentru raspunsuri, imi vor fi de ajutor:*:*:*

| Mikku a răspuns (pentru DennySa660):

N-ai pentru ce.