| cristina_3322 a întrebat:

E adevarat ca dupa prima relatie sexuala te ingrasi putin? Multe persoane mi-au spus asta, ati trecut prin asta sau credeti ca nu e adevarat? mersi!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat asa ceva eu sunt ca inainte nu m-am ingrasat deloc

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Viața sexuală nu are treabă cu îngrășatul.
Luare în greutate are alte surse: alimente cu aport caloric mare, afecțiune ale glandei endocrine, anticoncepționalele (sunt dozări mari de hormoni), sedentarism, sarcină, stres, moștenire genetică.
Pa, pa.

| nobody_9468 a răspuns:

Eu am slabittongue. E falswinking.

Bafta.

| lplostonyou a răspuns:

Din contra prin relatiile sexuale se ard multe calorii, fiind benefic pentru sanatatea cuplului, se pun in miscare toate gamele de muschi.

Răspuns utilizator avertizat
| julieta a răspuns:

Daca ar fi asa, sincer nu m-as supara! au trecut cativa anisorii de cand mi-am inceput viata sexuala si nu am luat nici macar 1 kg in plus, depinde de organismul fiecaruia.

| pacalici a răspuns:

Aiureli. Ele poate iau anticonceptionale si poate de la aia se angrasa.

| sufletzel a răspuns:

E un mit. Nu are legatura. Te ingrasi pentru ca hormonii o iau razna. Si o pot lua razna si fara sex.

| icebaby a răspuns:

Eu din contra, am inceput sa slabesc laughing