| lplostonyou a întrebat:

E adevarat că fără sâni nu există Paradis?happy

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Pentru unii da, pentru unii nu. Pentru un om obsedat de acest lucru si de forme bombate, nu exista paradis. Dar de unul care se multumeste cu ce are o fata, o apreciaza pentru ceea ce este si ceea ce face, poate exista si paradis. Vezi tu, pe fete nu le-ar interesa atat de mult formele bombate daca nu ar sti ca sunt privite intr-un anumit fel de barbati. Nu le-ar pasa asa de mult cat de mari sunt sanii sau fesele daca nu ar sti ca barbatii gandesc "Uite-o si pe aia, nu are tate deloc!" Sau "Ce buna e aia!" Ele oare cum sunt fortate de sa le pese de acest lucru, din cauza lumii in care traim. Nu vezi ca din ce in ce mai multe fete sunt toate din silicon?

| Castiel a răspuns:

E adevarat ca fara idioti care se gandesc numa la sex exista un paradis al paradiselor?thinking

| Forevăr a răspuns:

Vrajeala laughing

| pwp a răspuns:

Nu e adevarat.
e doar o telenovela!

| BellsC a răspuns:

Era o telenovela pe acasa tv si pana la urma protagonista si-a dat seama ca este o miciuna.A avut parte de neplaceri din cauza asta.A pierdut aproape tot si a hotarat sa se sinucida si a lasat un mesaj pentru apropiati''MINCIUNA, FARA SANI NU EXISTA PARADIS''
Era super telenovela si avea un mesaj puternic adresat tuturor fetelor care sper sa fi inteles ceva din asta!
Adevarul este ca sanii nu conteaza sincer. important este ce ai inauntru!
xoxo si numai bine!:*

| RoCkKiD a răspuns:

E ca si cu cu banii.se poate fara dar e mult mai bine cu

| MaLinKa a răspuns:

Depinde pentru cine si din ce parte priveshte viata!; D

| ElenaOtilia a răspuns:

Oamenilor banii nu aduc fericirea! Cel putin nu voua!

| AndyMcFlurry a răspuns:

De ce? Esti gay?

| Flaviuka a răspuns:

Nu este adevarat laughing

| Loredana_1301 a răspuns:

Salut.cine ti-a spus asta? nu nu e adevarat cu ei sau fara ei tot tu esti.cui nu-i place sa nu se uite este o vorba.trebue sa te accepti asa cum esti. papa fundita?happy