| Tmcn a întrebat:

E adevărat că la beţie ai curaj? Dacă un băiat sau o fată spun la beţie cuiva că îl / o place, e de la ameţeală, sau spun lucrurilor pe nume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat, betia scoate oamenii din ''zona timiditatii''.
Si nimeni nu minte cand e beat. Asa poti sa aflii parerile altora despre tine laughing

3 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Adevarul se afla intre prima si a patruzecea berewinking
Cand te trezesti incearca sa-ti respecti promisiunile facute la betie. Astfel vei invata sa-ti ti gura.big grin
am citit undeva ca o sticla cu vin contine mai multa filozofie decat toate cartile din lume rolling on the floor)

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Barbatii cand sunt beti arata adevarata lor fata!

| ShAd0wS a răspuns:

1.E adevarat ca in unele cazuri e adevarat.
2.Barbatii spun lucrurilor pe nume.