| anuscha997 a întrebat:

Imi place de un baiat cu care am mai fost...Cu timpul ne-am imcacat ca prieteni.Insa eu as vrea sa fim mai mult decat prieteni...Imi puteti spun ce text sa folosesc... Orice text e bun...Deoarece eu am tupeu sa spun lucrurilor pe nume...Nu-mi place sa ma ascundwinking
>MescK!:*:Xbig grin

Răspuns Câştigător
| dEutSa_8892 a răspuns:

Intrebarea mea este : cine de cine s-a despartit? tu de el, sau el de tine?

Daca el de tine si motivul a fost ca s-a indragostit de alta, ar trebui sa nu mai vrei sa te impaci cu el...pentru ca nu se stie ce ganduri are, sau va avea...

Dar daca tot nu ai de gand sa renunti la ideea aceasta spune`i ceva de genu : spune-i ca ai vrea sa vorbiti despre voi 2... iar el daca ar fi de acord, inseamna k merita sa-ti "pierzi timpul"... iar dk te refuza. crede-ma nu merita sa my incerci. k iti da de inteles ca nu my vrea nimic...
Daca o sa vrea, spune-i direct k iti place de el si k ai vrea o noua relatie.

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Spune un text din inima.Va fi mai convingator. Mira

| JackieSue a răspuns:

Zi o gluma retorica sau ceva in gen ca sa inteleaga lucrurile.Nu se va mai simti stinjenit daca ii spui asta ca o gluma.

| Parintele a răspuns:

Cum ai reusit sa te imcaci cu el?rolling on the floorZi ca vrei sa fiti iar ca inainte.si gata...decat s-o arzi aiurea pe langa el agitata. zi-i pe fata. daca ai tupeuwinking

| bibitza a răspuns:

Daca intr-adevar ai tupeu ia-l la o discutie serioasa si gata. vei vedea ce vrea si elwinking

| adde a răspuns:

Daca el nu vrea ceva mai mult nu cred ca ar fi bine sa mai incerci nimanui nici unui baiat nu ii place o fata insistenta crede'ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti sigura ca si el ar mai vre asta si cum spui ca ai tupeu cele mai convingatoare cuvinte vor fi cele pe care le vei gandi exact atunci cand vei vb cu el. succeswinking